Duyurular

30. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

VALİLİK MAKAMI ZİYARETİ

ÇELENK KOYMA TÖRENİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

ESNAF VE SANATKARLAR ODASI ZİYARETİ

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ ZİYARETİ

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ, İŞKUR MÜDÜRÜ, İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ VE ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ’NÜN VERGİ HAFTASI NEDENİYLE DEFTERDARLIĞIMIZA ZİYARETİ

SMMM ODASI ZİYARETİ

TİCARET ODASI ZİYARETİ

Defterdarımız Yüksel ERTEKİN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman SEYHAN’ı makamında ziyaret etti.

SGK İl Müdürü Ali İhsan NUHOĞLU’nun, Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’i makamında ziyareti.

İl Tarım ve Orman Müdürü Abdülkadir KARABULUT ile Ziraat Odası Başkanı Abuzer YILDIRIMTEPE, Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’i makamında ziyaret etti.

Vergi Dairesi Müdürlüğü personelimizle 30. Vergi Haftası nedeni ile kişisel gelişim, Vergi bilinci ve vergi uyumluluğu konulu eğitim birlikteliğimiz.

Müsiad Başkanı Erdal ŞENTÜRK ve heyeti, Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’i makamında ziyaret etti.

30. Vergi Haftası nedeniyle Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN’ın, İl Emniyet Müdürü Sezayi ER’in, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Davut BALİBAŞA’nın, İl Jandarma Komutanı Halil Murat BİLGİÇ ile SMMM Bayburt temsilcileri Mehmet DEMİR ve SAlih DURGUT’un katılımıyla Vergi Bilinci ve Vergi Uyumluluğu konularında Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN ile Sayın Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’in konuşması.30. Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Defterdarlığımız Personeli ile SMMM arasında düzenlenen halı saha maçı

Kız Yurdu Vergi Bilinci Konferansı

Köy Okulları Ziyareti

Vergi Haftası Çerçevesinde Mükellef Ziyaretleri

7143 SAYILI KANUNUN TANITIM TOPLANTISI

7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu Hakkında Defterdarlığımızca 02/07/2018 tarihinde Saat 14:00 da İlimiz Meslek, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanları ile bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

7143 SAYILI KANUNUN TANITIM TOPLANTISI

7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu Hakkında Defterdarlığımızca 27/06/2018 tarihinde Saat 14:00 da İlimiz SMMM ile bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Sayın Müsteşarımız H. Abdullah KAYA’nın İlimiz Valiliğini ve Üniversite Rektörlüğünü Ziyareti Etti

SAYIN MÜSTEŞARIMIZ H. ABDULLAH KAYA VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN’I VE BAYBURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SELÇUK ÇOŞKUN’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Bakanlığımız Müsteşarı H. Abdullah Kaya, Vali Ali Hamza Pehlivan ile Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Selçuk Coşkun’u  ziyaret etti.

Vali Pehlivan ile Rektör Çoşkun’u, makamlarında ziyaret eden Müsteşarımız Kaya çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde Defterdarımız Yüksel Ertekin de yer aldı.

Bayburt Valiliği Ziyareti

 

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü Ziyareti

 

Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Sınav Sonuç Duyurusu

BAYBURT DEFTERDARLIĞI  

GELİR  MÜDÜRLÜĞÜNDE HİZMET ALIMI SÖZLEŞMELERİ KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILMAKTA OLAN  İŞÇİNİN SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİRİLMESİNE İLİŞKİN SINAV SONUÇ DUYURUSU

 

Defterdarlığımız Gelir  Müdürlüğünce yapılan hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127’nci Maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23. madde kapsamında, sürekli işçi kadrosuna geçiş için 15/03/2018 tarihinde yapılan sözlü sınav sonucu;

 

T.C. Kimlik No

Adı SoyadıÇalışmakta Olduğu BirimSınav TarihiSözlü Sınav Sonucu
56*******44Hacı Murat HELVALIDefterdarlık Gelir Müdürlüğü15.03.2018BAŞARILI

 

 

 

 

İlan edilmiştir.

İlgili mevzuat uyarınca ilanen tebliğ olunur.

 

16.03.2018

BAYBURT DEFTERDARLIĞI

SINAV KOMİSYONU

Bayburt Defterdarlığı Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Personelinin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları

İLAN

Defterdarlığımızca 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar ait bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10 uncu maddesinde belirtilen “İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz.” hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İlgililere ilanen tebliğ olunur.20/02/2018

T.C. KİMLİK NO

ADI SOYADI

BAŞVURU DURUMU

56*******44

Hacı Murat HELVALI

Kabul

SAYIN VALİMİZ ALİ HAMZA PEHLİVAN’IN DEFTERDARLIĞIMIZI ZİYARETİ

Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN, Defterdarlığımızı 16/01/2018 tarihinde ziyaret etmişlerdir. Defterdarımız Yüksel ERTEKİN tarafından makamında yapılan brifing sunumu ile Defterdarlık işlemleri hakkında bilgilendirilmiştir.

Yapılan ziyaretten dolayı Defterdarlık ailesini onurlandıran Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN’a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

e